Vánoce, vánoce přicházejí! Aneb feliz navidad, bitches!

22. prosince 2012 v 20:04 | Yuki |  Ložnice kapitána
Už je to dlouho, co jsem naposledy svou přítomností osvěžila tuhle ztrouchnivělou, červotoči prolezlou kocábku, a ne, nebudu se vymlouvat a říkat, že jsem neměla čas. Opět jsem se flákala. Jo. Ale já můžu. Že kapitán nikdy neopouští svou loď? Bitch please, kapitán si užívá života a posádka ať si dělá, co chce!
Ale to je jedno, prostě mi tak přišlo na mysl, že by nebylo od věci a zaskočit sem napsat alespoň jeden krátkej článeček, když už tu máme ty vánoce. Člověk by ani neřekl, jak rychle to uteče. Nedávno jsme si jely trhnout trapas na AF a smočit frňák do Lipa, a hle, už tu máme Vánoce. Zrádný svátky. Než si to stačíte uvědomit a než nakoupíte dárky, jsou tady. Rodina od vás očekává, že budete hodní, milí, budete s ostatníma trávit čas a dokonce jim i něco dáte. Dárky, dárky, dárky, FUCK YOU! O tom přece vánoce vůbec nejsou! Vyleze na ulici, pár lidem řeknete, že je máte rádi, a voilá, ať jsou šťastní.
Nepokládejte to ovšem za haterskej článek. Já vánoce považuji za jeden z nejlepších časů v roce (další jen AF a dalším prázdniny) a tyhle svátky si hodlám užít stejně jako každý rok. I s přes to téměř překlédnutelné množství cukroví, bláto venku a mrňavej stromek. Ta atmosféra tady pořád je. A já doufám, že i u vás doma.
Přeju vám všem šťastný a veselý! :)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama