Teen Wolf.

22. prosince 2012 v 20:57 | Yuki |  Matlaniny patlaniny
Tak jsem si řekla, že bych po čase zas mohla splácat článek, kterej zakope vaši chuť podívat se na určité dílo hluboko pod zem. Tím dílem je dneska americký seriál Teen Wolf (česky Vlčí mládě, ale koho to zajímá. GTFO český překlady. Nemrvte nám život. Ne, prosím, ne.)Jak už zde bylo řečeno, jedná se o jeden z nejnovějších amerických seriálů, přičemž hlavním důvodem tvůrců nebylo nic jiného, než prachy, prachy, prachy. A možná taky trochu zaujmout dnešní procento pubertální populace a nalepit jim oči na obrazovku. No, myslím, že v mnoha případech se jim to povedlo. Obsahuje totiž úplně všechno, co nynější mladé dívky požadují - tedy jediné, co je takový primitivní americký mozek schopen zpracovat - USA, sexy chlap, vlkodlaci, sexy chlap, fanservis ze zákulisí a sexy chlap. Tak co, už vás to zaujalo? Výborně, v tom případě se na to okamžitě jděte podívat a neztrácejte čas čtením následovných spoilerů. Nezaujalo? V tom případě neumírejte. Svět takových lidí potřebuje víc.
Tím ovšem nebylo míněno nic proti TW. Sama jsem pár prvních dílů žrala.

O čem tedy tento zajisté zajímavý a chytlavý příběh vypráví? Nuže, to vám byl jeden takový klučina. Malá vlezdoprdelka, kazišuk, baba, který nic nešlo, žádná budoucnost a zdravotní stav...no, příšerný. Jaká náhoda, že se právě tomuto naprosto obyčejnému americkému chlapci přihodila nepěkná věc v lese, kde neměl nic pohladávat. Samozřejmě ho tam hned pokousala nějaká vlkodlačí zrůdička a náš budižkničemu se stal silným, sebevědomým a ještě větší vlezdoprdelkou. A tady už áme jednoduchou rovnici: vlkodlak → síla → svaly → holka → problémy.
A o tom přesně mluvíme. Nebyl by to ani americký seriál, kdyby se naprostou a úplnou náhodou do stejného města nepřistěhovala rodina lovců vlkodlaků a hlavní hrdina se nezamiloval do jejich dívčího mláděte. A tady nám vziká první pár: Scott + Alison.
Palec dolů. Nehodí se k sobě. Někteří je žerou.
Seriál by ale přece nikoho neupotal, nebýt nějakého sexy mladého vlkodlaka s psychickou poruchou, a tak tvůrci najali jistého Tylera Hoechlina (už jen to jméno...), aby zaujal místo Dereka, velkého Scottova semeho. Derek je typický Američan - raději moc nemluví, protože by se svou logikou mohl ovládnout svět, rád posiluje a chodí polonahý, aby jeho vypracované tělo vyděli až v Mexiku, a rád se stává obětí násilných a sadistických sexuálních hříček. Často spolupracuje se Scottem.
Scott + Derek
Palec dolů. Nehodí se k sobě. Hodně lidí je žere.
Už tu máme vlkodlaky i jejich nepřátele, ale co taková vtipná vložka, kterou každá show potřebuje jako Argentovi stříbro? Tento rádoby vtipný Scottův nejlepší kamarád Stiles je asi jedinej důvod, proč se na TW vůbec dívat. Nepobral ani za mák rozumu a už vůbec ne krásy, ale přesto je nejživější složkou celého seriálu. Má auto. To je asi jediný důvod, proč se s ním Scott nebo Derek pořád ještě tahá. Bez Stilese by byli nahraní. Stiles je nedoceněný a ještě větší řiťolezka než Scott. Mám ho ráda.
Stiles + Derek
Palec dolů. Vůbec se k sobě nehodí. Všichni je žerou.
Stiles + Scott
Palec dolů. Vůbec se k sobě nehodí. Všichni je žerou.
Sexy nahých mužů není nikdy dost, a tak si tvůrci vymysleli ještě jeden filler, kterým je mladý Jackson, Scottův a Stilesův spolužák, který musí být vždycky ve všem naprosto nejlepší, nebo se z toho psychicky i fyzicky zhroutí. Idiot a kterén, ale donutí vás ho mít rádi, třeba už jenze soucitu. Sympatickej a nesympatickej zároveň. Je to typ "Radši zemřu, než být druhej". Musí si pořád něco dokazovat. Nemá rád Scotta. Ale Jacksona má rád každej.
Podobným fillerem je Lydia. Je nekrásnější a všichni jsou z ní v hajzlu. Má hodně psychických problémů a trpá permanentním duckfacem. Pairingy už raději nezmiňuji. Našla jsem povídku na téma Lydia a její rtěnka.
*insert pairing here*
Pravý záporák číslo 2. Vlastně 1. Je tu totiž ještě Peter (jmenuje se tak, že jo?), naprosto sexy vlkodlačí strýček Dereka, který - jak už to bývá - nebude mít klid, dokud se všem nepomstí. Je to Alfa, úplně nejvyšší vlkodlak, po jehož kousnutí se stanete vlkodlaky, případně zemřete v ohromných bolestech. Vyskytuje se jen v pár dílech. Jede po Lydii. Nikdo ho nemá rád.
Páruje se s úplně každým.

SHIP DEREK! DO IT! NOPE.

Jestli jste se prokousali tímto naprosto nesmyslným výpadem mého mozku, gratuluju. Právě jste udělali úplné noc pro svůj kulturní a virtuální život. Teen Wolf díkybohu nemá tak velkej fandom, jako třeba SPN nebo DW. Vlastně nemá žádnej fandom, jen několik příznivců, kteří se na tumblru vyskytují jen v malém množství.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 naoki-keiko naoki-keiko | Web | 28. ledna 2013 v 20:04 | Reagovat

Jo-o prokousala :D Jediná slova co můžu říct-tohle je přesně ten důvod proč mám radši asijskou kulturu než tu aamerickou :/

2 nela nela | 4. února 2014 v 20:29 | Reagovat

jsi trapka teen wolf je nej

3 Aeladoxqueuero Aeladoxqueuero | E-mail | Web | 9. října 2018 v 4:22 | Reagovat

Pression arterielle  est comment  poupe  votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur  determination  pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent  perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque  culture  votre  manque de sensibilite bat, il pompe le sang  a tous egards  vos arteres a la reste  de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-femme-pharmacie-de/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama