Prosinec 2012

Teen Wolf.

22. prosince 2012 v 20:57 | Yuki |  Matlaniny patlaniny
Tak jsem si řekla, že bych po čase zas mohla splácat článek, kterej zakope vaši chuť podívat se na určité dílo hluboko pod zem. Tím dílem je dneska americký seriál Teen Wolf (česky Vlčí mládě, ale koho to zajímá. GTFO český překlady. Nemrvte nám život. Ne, prosím, ne.)


Vánoce, vánoce přicházejí! Aneb feliz navidad, bitches!

22. prosince 2012 v 20:04 | Yuki |  Ložnice kapitána
Už je to dlouho, co jsem naposledy svou přítomností osvěžila tuhle ztrouchnivělou, červotoči prolezlou kocábku, a ne, nebudu se vymlouvat a říkat, že jsem neměla čas. Opět jsem se flákala. Jo. Ale já můžu. Že kapitán nikdy neopouští svou loď? Bitch please, kapitán si užívá života a posádka ať si dělá, co chce!
Ale to je jedno, prostě mi tak přišlo na mysl, že by nebylo od věci a zaskočit sem napsat alespoň jeden krátkej článeček, když už tu máme ty vánoce. Člověk by ani neřekl, jak rychle to uteče. Nedávno jsme si jely trhnout trapas na AF a smočit frňák do Lipa, a hle, už tu máme Vánoce. Zrádný svátky. Než si to stačíte uvědomit a než nakoupíte dárky, jsou tady. Rodina od vás očekává, že budete hodní, milí, budete s ostatníma trávit čas a dokonce jim i něco dáte. Dárky, dárky, dárky, FUCK YOU! O tom přece vánoce vůbec nejsou! Vyleze na ulici, pár lidem řeknete, že je máte rádi, a voilá, ať jsou šťastní.
Nepokládejte to ovšem za haterskej článek. Já vánoce považuji za jeden z nejlepších časů v roce (další jen AF a dalším prázdniny) a tyhle svátky si hodlám užít stejně jako každý rok. I s přes to téměř překlédnutelné množství cukroví, bláto venku a mrňavej stromek. Ta atmosféra tady pořád je. A já doufám, že i u vás doma.
Přeju vám všem šťastný a veselý! :)