Pryznění fandomů a nová Hetalie

7. října 2012 v 14:04 | Yuki |  Ložnice kapitána
Hodiny strávené na internetu s velký WTF obak kolem hlavy. Ne, tím nechci říct, že zase prolízám stránky s českým gay pornem, nýbrž se dozvídám věci tak náladuměnící a mozekvysávající, že jsem se samovolně rozhodla přispět na blog zas nějakým článkem. Koneckonců je to po tom všem surfování nejen na netu dosti příjemná změna, když pomineme skutečnost, že je můj mozek degenerovaný natolik, aby spatlal smysluplnej článek. A kdyby článek, najeďte si kurzorem na libovolnou větu a zkuste o ní říct, že dává smysl, aniž byste lhali. Z psychologického hlediska je to naprosto nemožný úkon.

Pojďme se ale věnovat jiným hovadinám. Věcem, který stojí za zmínku i za zdrbání. Za pochvílení i za zmačkaní a vyhození do odpaďáku. Protože jak už víme, dnešní internet je schopný všeho. Naprosto všeho. A ještě víc, než jen všeho. Dosašdte to do matematické rovnice a zjistíte, že je tu tolik věcí, o kterých můžeme diskutovat, že nám nezbyde ani jedna, o které bychom to opravdu udělali.

Tak mi dovolte vrhnout se na Hetalii. Proč na Hetalii: Protože je to věc, která lidi čím dál míň zajímá. Není se taky čemu divit. Kdo mohl, tak z toho pošetilého fandomu už dávno vyrostl, a kdo v něm zůstal, tak v podstatě vegetuje na Star Wars a Doctorovi Who. Není se taky čemu divit, manga u nás roky nevyšla a anime?
Zaražme se. Už nějakej pátek je na světě nejnovější díl. A má celých 5 minut!
Zaražme se znovu. Hetalia Fantasia. Buďto Kitayume došli nápady na nové animace (protože podle Himaruyi ne neřídili ani předtím), nebo snad čekají, že si tímto "snímkem" získají zpět ztracené fanoušky. Kdo Hetalii nikdy nepřestal mít rád, se raduje, ostatní si ťukají na čelo se slovy, jakou kravinu nám to animátoři zase spatlali. Já nechci nikoho soudit. Podle mě bychom měli brát jako velké pozitivum, že se produkce anime opět, alespoň doufám, rozjela, ale zároveň se mi dělá špatně už jen z pomyšlení, že bych si ten díl měla pustit znovu. Možná to bude tím, že je to pouhý začátek nové série, ale mě prostě nezaujal. Až na Felicianovy šaty, ty za to stály (c:). To je ovšem jen můj skromný názor. A jelikož mě tlačí čas, budu doufat, že je tento článek dostatečně dlouhý na to, aby si ho nikdo nepřečetl.

Já se totiž stěhuju na jinou planetu.
Tahle stojí za houby. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Edwina Edwina | 7. října 2012 v 15:32 | Reagovat

Já mám Hetalii ráda už asi rok, a pořád mě to nepřešlo. Jediné, co mě asi trochu přešlo, je UsUk manie xDD
Ano, je hrozná škoda, že Hetalia fandom postupně umírá, a hlavně tady v Česku. Já teda doufám, že nějakým zázrakem tu zůstane aspoň malá skupinka že že všichni nepřejdou na Homestuck, Star Wars a Avengers... No, já doufám, že se podaří nalákat ještě nějaké nové Hetalisty a udržet ty staré.
Mě se nový díl Hetalie líbil! xD Hlavně mě dostával Amerika s tou pistolí a Francie na střeše, /představa, že spadne a nabodne se zadkem na střechu xD/
Jiná planeta? Jasně, stěhuju se taky! xDD

2 Yuki Yuki | Web | 10. října 2012 v 17:32 | Reagovat

Ani mě to nepřešlo, pokud jsi z článku pochopila opak, pak se omlouvám, nejsem zrovna blogařskej typ xD Ale myslím, že Hetalia oproti fandomů nemá zas tolik co nabídnout. K Hetalii si musí najít cestu každý sám a objevit v ní něco, na co se upne. A ne, neříkám, že byl poslední díl špatný, jen v porovnání s ostatníma 120 kouskama docela slabý. Ale jak říkám, to je jen můj vlastní osobní názor. A já jsem dosti náročná osobnost :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama