Říjen 2012

Diplom pro Edwinu.

7. října 2012 v 14:08 | Yuki |  Podpalubí
Opět krásný blog, který stojí za čtení. Edwina sídlí zde.


Pryznění fandomů a nová Hetalie

7. října 2012 v 14:04 | Yuki |  Ložnice kapitána
Hodiny strávené na internetu s velký WTF obak kolem hlavy. Ne, tím nechci říct, že zase prolízám stránky s českým gay pornem, nýbrž se dozvídám věci tak náladuměnící a mozekvysávající, že jsem se samovolně rozhodla přispět na blog zas nějakým článkem. Koneckonců je to po tom všem surfování nejen na netu dosti příjemná změna, když pomineme skutečnost, že je můj mozek degenerovaný natolik, aby spatlal smysluplnej článek. A kdyby článek, najeďte si kurzorem na libovolnou větu a zkuste o ní říct, že dává smysl, aniž byste lhali. Z psychologického hlediska je to naprosto nemožný úkon.

Pojďme se ale věnovat jiným hovadinám. Věcem, který stojí za zmínku i za zdrbání. Za pochvílení i za zmačkaní a vyhození do odpaďáku. Protože jak už víme, dnešní internet je schopný všeho. Naprosto všeho. A ještě víc, než jen všeho. Dosašdte to do matematické rovnice a zjistíte, že je tu tolik věcí, o kterých můžeme diskutovat, že nám nezbyde ani jedna, o které bychom to opravdu udělali.

Tak mi dovolte vrhnout se na Hetalii. Proč na Hetalii: Protože je to věc, která lidi čím dál míň zajímá. Není se taky čemu divit. Kdo mohl, tak z toho pošetilého fandomu už dávno vyrostl, a kdo v něm zůstal, tak v podstatě vegetuje na Star Wars a Doctorovi Who. Není se taky čemu divit, manga u nás roky nevyšla a anime?
Zaražme se. Už nějakej pátek je na světě nejnovější díl. A má celých 5 minut!
Zaražme se znovu. Hetalia Fantasia. Buďto Kitayume došli nápady na nové animace (protože podle Himaruyi ne neřídili ani předtím), nebo snad čekají, že si tímto "snímkem" získají zpět ztracené fanoušky. Kdo Hetalii nikdy nepřestal mít rád, se raduje, ostatní si ťukají na čelo se slovy, jakou kravinu nám to animátoři zase spatlali. Já nechci nikoho soudit. Podle mě bychom měli brát jako velké pozitivum, že se produkce anime opět, alespoň doufám, rozjela, ale zároveň se mi dělá špatně už jen z pomyšlení, že bych si ten díl měla pustit znovu. Možná to bude tím, že je to pouhý začátek nové série, ale mě prostě nezaujal. Až na Felicianovy šaty, ty za to stály (c:). To je ovšem jen můj skromný názor. A jelikož mě tlačí čas, budu doufat, že je tento článek dostatečně dlouhý na to, aby si ho nikdo nepřečetl.

Já se totiž stěhuju na jinou planetu.
Tahle stojí za houby. :)