Supernatural. Nakažlivost: lvl 9000

30. srpna 2012 v 11:15 | Yuki |  Matlaniny patlaniny
Po nějaké době se kapitán opět hlásí na palubu. Chachacha, jahaha, chyběla jsem někomu? Vy mě ne >:D
To ale není důvod, proč jsme se tu dnes, v tuto hodinu a na tomto místě sešli. Jen tak mě napadlo, že bych se mohla vykašlat na blbosti a alespoň pro jednou ve svém životě se věnovat něčemu, co dává nějaký smysl. Jenže i na to jsem se vzápětí vykašlala a v záchvatu nerozvážnosti jsem vlezla na blog s nadějí, že své imaginární čtenáře opět poctím nějakou yntelygentňý genialitou.

Jak už název napovídá, v tomto článku se budeme věnovat dílu zvanému Supernatural. Článek není vhodný pro yaoisty, ovlivnitelné lidi a podomní prodavače erotických pomůcek.


Bylo nebylo, žilo nežilo, jeden milý pán se rozhodl, že ukáže světu, zač je toho loket. Můžeme se jen dohadovat, jestli se pořádně praštil do makovice, nebo se jen snažil vytrollit obecenstvo, ale ve chvíli, kdy popadl tužku a papír, aby své úchylné myšlenky stvárnil do psané podoby, poskytl yaoi fanynkám novou chuť a jiskru do života (a mnohem větší důvod lízt na ebay). Ten pán se jmenuje Eric Kripke a je to troll a yaoista.
Píše se rok 2005. Ve chvíli, kdy diváci spatří první epizodu, se nad celou Amerikou prožene obravská bouře složená z WTF a OMG. Boj o přežití začal a už nejde vrátit zpět, diváci se znechuteně obrací k obrazovkám zády, nebo se na něj víc a víc lepí a nemůžou se dočkat dalších dobrodružství dvou teplých bratrů, Sama a Deana Winchesterových, jejichž životním posláním je pochytat příšerky (které se pokaždé usídlí právě v USA, jaká náhoda, že?) všech možných tvarů a barev. Ano, a právě o tom celé Supernatural je.

Děj? Pochopme, je to seriál, tudíž každý jednotlivý díl spočívá v popisování Winchesterovic běžného dne (zapíchnout potvůrku a upéct na rožni), který proplétá nenápadná zápletka v podobě rešení vztahů, a prostě, aby měly psychicky labilní dylinky a yaoistky nad čím zmokřovat své růžovoučké kapesníčky. ("Já tě miluju víc!" -"Ne, já tebe!" -"Ne, já!!"). Několik prvních sérií tedy procházíme s naprostým nezájmem.
Ta hlavní sranda a trolling na druhou tedy přichází až půlce samotného seriálu (bereme-li v potaz, že zatím vyšlo 7 sérií), kdy se na scéně objevují nové nápady, nové příběhy, zajímavější zápletky a hlavně nové postavy. Chápejte.

CASTIEL!

A tady začíná pravé fanynkovské šílenství.
Přece jen, když si jedna ze dvou hlavních postav celého seriálu najde vlastní andělskou děvku, je všechno hned zajímavější, ne? A právě to je jeden z hlavních důvodů celého to hambuku kolem Supernatural. Dean umírá, Castiel do zachrání. Castiel umírá, Dean ho zachrání. Jak slaďoučké, že? Předhoďte tenhle pairing yaoistce a pak jen počítejte, za kolik vteřin se ho taky chytí.
A aby tohle nebyl článek jen a pouze o pairingu zveném Destiel (někdy taky Dastiel, ale to by na tom měl Cass až moc velkej podíl), zmíním i ostatní, krajně nedůležité pairingy pairingy typu Wincest, Sabriel a Sacifer. To jen pro představu, že v tomhle teplým seriálu se dá párovat opravdu všechno.

Takže zkrátka a jednoduše. Chcete přijít o poslední zbytky mozku a způsobit si silnou psychichkou újmu rozplýváním se nad teplýma andělama? Koukněte na SPN. Ke stažení na ulož.to.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama