Zvednout kotvy, vyplouváme!

24. dubna 2012 v 23:46 | Yuki |  Ložnice kapitána
Vy suchozemský krysy!

Chtěli jste to mít a máte to! Po dlouhatánské době, táhnoucí se přes celou délku rozbouřených vod Tichého oceánu se konečně vydávám na epickou plavbu urputného blogaření, které by se snad konečně mohlo aspoň na nějaký čas uchytit. Tuhle starou kocábku jsem vyhrabala nedávno, ztroskotanou kdesi v mělčině u ostrovu mrtvých duší. Upřímně, nebýt té adresy, která zní za prvé moc pěkně a za druhé strašně umělecky, mám další vrak do sbírky a nejspíš si teď hovím na palubě zcela nového, naleštěného a úchylnýma ztrouchnivělinama skrz naskrz neprolezlého motorového člunu.
Ale nač mrhat krásou a praktičností tohoto úžasného plavidla, plujícího směrem k obrovským úspěchům?
Promazala jsem pár (všechny) článků z dob pravěkých a dala se na úplnou renovaci tohoto blogu. Je teď hezčí, čistější a určitě i mnohem inteligentnější. Ale i přes to jsem toho názoru, že není mým životním údělem někdy napsat pořádnej a smysluplnej článek, a buďte si jistí, že i když jsem to nesčetněkrát zkoušela, s neúspěchem mám zkušeností víc než dost.
Proto očekávejte více trollingu ztrolleného, než filosofické a psychologiské úvahy na téma vzniku samotné vesmírné hmoty.

Toť ode mne vše!
Zdar a sílu námořníci! Nechť Bůh stojí při vašem boku!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama